Phuket Turları

 

Phuket Gezisi

 

''sanki Cennetsiniz''

 

 

Gezilecek Yerler Tur Programı

 

 

Tropikal Phuket Adası,12 saatlik bir uçak yolculuğundan sonra varacağınız adada sizi yerel rehberiniz karşılayacak. Özel transfer ile konaklayacağınız tesise ulaştığınızda, odanızda bir şişe köpüklü şarap ve tropikal meyvelerden oluşan bir meyve sepeti bulacaksınız.


Romantik Akşam Yemeği: Beyaz Phuket sahillerini süsleyen palmiyeler arasında, kumsalda hazırlanan romantik akşam yemeği sadece size özel olacak. Okyanus manzaralı günbatımının ardından mum ışığında servis edilecek yemeğinize bir şişe beyaz şarap da dahil!..


İlk Kahvaltı: Phuket'teki ilk sabahınızda da özel hizmetlerimiz devam ediyor. Restorana inmeden, ayağınıza gelen kahvaltı servisinin tadını çıkaracaksınız. Özel garsonunuz servisinizi yapmak ve isteklerinizi gerçekleştirmek üzere yanınızda olacak.


'Spa' da Thai Masajı: Phuket'te her köşede Thai masajı yapan salonları görmek mümkün. Uzakdoğu'nun en çok ilgi çeken özelliklerinden biri olan Thai masajı, tesisinizin Spa Merkezi'de eşiniz ve size ücretsiz olarak yapılacak. Masörlerin sihirli ellerinde, gizemli Uzakdoğu atmosferinde 1 saatlik seansın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.


Dünyanın en güzel renkleri, Phuket sahillerine olduğu kadar su altı yaşamı da nefes kesicidir.. Müthiş çeşitlilikteki ve zenginlik deki ( resifler ) su altı yaşamı ile Phuket, dalış meraklıları için adeta bir cennetir. Phuket'ten kısa mesafedeki çevre adalara dalış yapmak ya da güneşlenmek için günlük turlar da yapılıyor.


Diğer bir cennet köşeyi görmek için, Leonardo Di Caprio'nun oynadığı ünlü BEACH/KUMSAL filminin de mekanı olan Phi Phi Adası'na; fil safarisi yapmak için TOMORROW NEVER DIES filminin çekildiği James Bond Adası'na; eğlenceli geceler için ise uygun Patong Beach'e uğramayı unutmayın!..

 

 

Kişi Başı Fiyatları   1.100 Euro

 

Tek Kişi Fiyatı        1.600 Euro