Pamfilya Turları

GİDİŞ - DÖNÜŞ OTOBÜS İLE ÇARŞAMBA-PAZAR 4 GECE - 5 GÜN

HADRİANUS KAPISI – YİVLİ MİNARE – KESİK MİNARE – KALEİÇİ – ANTİK YAT LİMANI – DÜDEN ŞELALESİ – KONYA ALTI PLAJI –KEMER TEKNE TURU – YÜZME MOLALARI – MEHMET ALİ BÜKÜ KOYU – 3 ADALAR KOYU – PHASELİS KOYU – ALACASU KOYU- MYRA ANTİK KENTİ – PATARA PLAJINDA YÜZMEK İÇİN SERBEST ZAMAN –RAFTİNG- SİDE ÇARŞI – APOLLON – MANAVGAT – MANAVGAT ŞELALELERİ – ASPENDOS TEKNE TURU- İNSUYU MAĞARASI, TRAVERTENLER – HİERAPOLİS ANTİK KENTİ


1.GÜN PAZAR :

21.00 Bakırköy Regatta Otoparkı - 22.00 Harbiye Merkez Ofis Önü - 23.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı - 00.00 İzmit Vilayet Petrol Ofisi Önünden hareketle Adapazarı -Kütahya-Afyon güzergâhını takiben Antalya’ya ulaşıyoruz.

2. GÜN PAZARTESİ :

Sabah yolda alınan serbest kahvaltı sonrası, Otele yerleşme sonrası kısa bir süre dinleniyoruz. ( Doluluk nedeniyle gezi programı öne alınabilir.) Antalya’yı gezmeye tarihi kent merkezinden başlıyoruz. Hadrianus Kapısı, Yivli Minare, Kesik Minare, dar sokakları ve tarihi evleriyle Kaleiçi, Antik yat limanı ve Konyaaltı plajı gezisi, Düden şelalesi gezilerimizin ardından otele dönüş. Akşam yemeği ve konaklama.

3. GÜN SALI:

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Kemer’e hareket. Tam gün sürecek olacak Kemer tekne turu Mehmet Alibükü Koyu, 3 Adalar, Phaselis, Alacasu koyunda verilen yüzme molaları sonrasında otelimize varış. Akşam yemeği ve konaklama.

4.GÜN ÇARŞAMBA:

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareketle ülkemizin en ünlü plajlarından olan Patara Plajına doğru yola çıkıyoruz. Patara plajına varmadan önce Demre’de bulunan Myra Antik kentini geziyoruz. Kentin içinde ( Sahne binası, myra binası, deniz nekrapölü ) Patara’da denize girmek için serbest zaman veriyoruz. Patara plajında dileyen konuklarımız at'a binme imkanı. ( Ekstra )

5. GÜN PERŞEMBE:

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareketle Türkiye’nin en güzel doğa spor alanlarından olan KOPRÜLÜ KANYONDA RAFTİNG yaptıktan sonra otele dönüş. Akşam yemeği ve konaklama. Arzu eden konuklarımız için barları ile ünlü Kale İçi Bar turu ( Ekstra ) Antalya

6. GÜN CUMA:

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareketle Side Çarşı Turu, Apollon Tapınağı, Perge Antik Kentine varıyoruz. Gladyatör dövüşlerinin de yapıldığı tiyatroyu gezdikten sonra U şeklindeki stadion surlar, kuleler, kapılar, anıtsal çeşme, hamamlar, mezar kalıntıları, heykeller, Agora, kilise, su kanalları, direkli cadde, gezileri sonrasında MANAVGAT Otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama.

7. GÜN CUMARTESİ:

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareketle yol güzergâhımızda yurdumuzun gezilebilen en büyük mağarası olan İnsuyu mağarasını gezeceğiz. Pamukkale ye doğru hareket ediyoruz. Turumuza Travertenler gezimiz ile başlıyoruz. Daha sonra ile ünlü Tekstil Mağazalarını gezimizin ardından tarihin canlı bir örneği olan Hierapolis Antik Kenti’ne hareket ediyoruz. Burada ( Roma Hamamları, Gymnasium, Büyük Kilise, Antik Havuz, Apollon Tapınağı, Nımpheum ( Anıt Çeşme ),Antik Tiyatro, Sütunlu Cadde, Bizans Kapısı, Roma Zafer Kapısı, Nekropol ) gezileri sonrasında İstanbul’a hareket.

8. GÜN PAZAR:
Sabah erken saatlerde İstanbul'a varış ve Almış olduğumuz kalkış noktalarında siz değerli misafirlerimize başka bir Kültür Turu organizasyonunda buluşmak dileğiyle veda ediyoruz.

 

 

Kişi Başı :  570  TL    

 

Tek Kişilik Oda :  650  TL